Про нас

Вітаміни Swiss Energy спеціально розроблені швейцарською компанією FreiCare Swiss AG, враховуючи рекомендації провідних фахівців охорони здоров'я.

Swiss Energy – один з лідируючих брендів в області охорони здоров'я, мета якого зробити життя людей більш здоровим і щасливим.

Якість

При виробництві вітамінів Swiss Energy використовуються високоякісні інгредієнти, які пройшли клінічні випробування. Якість понад усе - це не просто слова, це наш спосіб життя. Контроль якості є серцем нашої культури і виробничої експертизи. Якість транслюється не тільки на процеси і правила, але також і на співробітників нашої компанії. Ми постійно шукаємо нові способи задовольнити і передбачити потреби наших клієнтів.

Наука

Ми докладаємо максимум зусиль у прагненні до досконалості існуючих технологій виробництва з використанням останніх досягнень в науці і прогресивних методів організаціі діяльності. Вся наша продукція проходить ретельне тестування, що включає численні фактори оцінки ефективності. З якими б важкими завданнями ми не стикалися, нашої основою метою залишається науково обґрунтована ефективність нашої продукції. Ми не припиняємо інвестувати час і кошти в область досліджень і розробок, щоб не упустити шансу на шляху до досконалості..

 

Виробництва

Swiss Energy відповідає нормам GMP (Правила виробництва лікарських засобів). Це означає, що продукція виробляється відповідно до міжнародних стандартів. Правила виробництва (GMP) також регламентують навчання і управління персоналом, процедури обслуговування обладнання і технологічні процеси. Кожна стадія виробництва, починаючи з отримання інгредієнтів і закінчуючи доставкою готової продукції, дуже ретельно контролюється, що гарантує високі стандарти якості та безпеки.

 

Ефективність

Ефективність – це наріжний камінь продукції Swiss Energy. Комплекси вітамінів і мінералів виробляються з запатентованих інгредієнтів Quali-Blends (Швейцарія), відомих своєю якістю, ефективністю та безпекою.  Шипучі таблетки Swiss Energy клінічно підтвердили позитивний вплив на фізичні і розумові показники, особливо при інтенсивних навантаженнях. Більш того, шипучі таблетки - це смачний, освіжаючий напій.

About Swiss Energy vitamins

About Swiss Energy vitamins